Szklane ściany Gorzów Wielkopolski

Szkło należy do jednych z najchętniej wykorzystywanych w architekturze materiałów. Wbrew pozorom przydaje się nie tylko jako element tworzący okna. Może zostać zastosowane również w ścianach, włącznie z działowymi. Wysokie walory estetyczne oraz wytrzymałość – to główne zalety, którymi wyróżniają się szklane ściany Gorzów Wielkopolski jest miastem, w którym coraz częściej wznosi się tego typu konstrukcje dzięki dostępowi do profesjonalnej oferty. Polecamy nasze usługi w tym zakresie.

Korzyści wynikające z zastosowania szklanych ścian

Ściana z szyb tylko z pozoru jest krucha i delikatna. Aby zapewnić jej jak najlepsze parametry wytrzymałościowe, korzystamy ze szkła hartowanego o grubości 8, 10 lub 12 cm lub innego szkła bezpiecznego dopasowanego do potrzeb klienta. Może więc z powodzeniem pełnić funkcję stałych bądź mobilnych ścian działowych. Oprócz tego ze szkła hartowanego jest możliwe wykonanie drzwi rozwieranych czy wahadłowych całoszklanych, jako element całej ścianki.

Proponowany przez nas system jest bardzo uniwersalny. Umożliwia wykorzystanie okuć pochodzących od różnych producentów, dzięki temu można go zmieniać zgodnie z oczekiwaniami klienta. Nie można przy tym zapomnieć, że szklana ściana wyróżnia się niespotykaną estetką. Do wymienionych zalet dochodzi również możliwość zamontowania profili dekoracyjnych o unikatowym wykończeniu.

Gdzie najlepiej sprawdzą się szklane ściany?

Ściany stworzone ze szklanego materiału rzadko widuje się w prywatnych domach czy mieszkaniach. Wynika to z konieczności zachowania w nich prywatności. Do pewnego stopnia mogą jednak posłużyć jako wejście na taras bądź przegroda oddzielająca wejście do domu od reszty pomieszczeń.

Przede wszystkim jednak szklana ściana znajduje swoje zastosowanie w miejscach użyteczności publicznej oraz biurowcach. Dzięki niej łatwo zlokalizować poszukiwany sklep czy obejrzeć asortyment. Z kolei miejsce pracy ze szklanymi ścianami nabiera nowocześniejszego charakteru. Przyczyniają się do upłynnienia części typowo biurowych zadań, a przy okazji zapewniają dobrą izolację akustyczną. To niezwykle przydatne rozwiązanie w miejscach, w których trzeba utrzymać skupienie pomimo prowadzenia licznych rozmów przez współpracowników.

Jeśli interesuje Państwa nowocześnie wyglądająca, trwała i bezpieczna szklana ściana Gorzów Wielkopolski jest miastem, w którym można ją zamówić dzięki naszej pomocy. Serdecznie zachęcamy do przyjrzenia się ofercie. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie, a przy okazji przygotujemy wstępną wycenę zlecenia.