Szklane dachy Gorzów Wielkopolski

Profesjonalne szklane dachy – Gorzów Wielkopolski i okolice

Szklany dach stanowi niezwykle nowoczesne i efektowne rozwiązanie, które z roku na rok coraz bardziej zyskuje na swojej popularności. Jest to innowacyjne metoda na zwiększenie dostępu światła dziennego do centralnych, silnie zabudowanych sekcji budynków, w przypadku których nie istnieje możliwość zamontowania konwencjonalnych okien. Jednocześnie szklane dachy wykorzystać można także do stworzenia atrakcyjnej i niezwykle funkcjonalnej konstrukcji chroniącej taras oraz jego wyposażenie przed opadami atmosferycznymi.

Zakład OKNA Z BACZYNY oferuje Państwu produkcję wysokiej jakości, bezpiecznych i bardzo estetycznych szklanych dachów, które zapewnią Państwu kontakt z naturalnym światłem w dowolnej, wskazanej nam przestrzeni.

Dlaczego warto wybrać szklane dachy od firmy OKNA Z BACZYNY?

Z cech, które postrzegamy jako nasze główne zalety w kontekście produkcji i sprzedaży dachów szklanych wyszczególnić należy przede wszystkim przeszło 25-letnie doświadczenie branżowe, z którego wynika olbrzymia dbałość o wysoki standard dostarczanych przez nas wyrobów. Dodatkowo za sprawą tego samego czynnika jesteśmy w stanie zaproponować Państwu w pełni kompleksową obsługę, od profesjonalnego doradztwa technicznego, przez opracowanie spersonalizowanego projektu, aż po jego wdrożenie i finalny montaż w wykonaniu wysokokwalifikowanego zespołu posiadającego wszelkie wymagane uprawnienia.

W przypadku konstrukcji takich jak szklany dach Gorzów Wielkopolski stanowi obszar, w obrębie którego jesteśmy jednym z liderów całego lokalnego rynku. Podczas ich wytwarzania i instalacji korzystamy ze sprawdzonych pod względem niezawodności działania oraz bezpieczeństwa rozwiązań, co przekłada się na długotrwałą satysfakcję naszych klientów z podjętej współpracy. Aby uzyskać najwyższą precyzję wykonania szklanych dachów, stosujemy m.in. bardzo nowoczesną i efektywną pod względem wytrzymałości technologię konstrukcji nośnej opracowaną przez uznaną w kraju firmę TS Polska Sp. z o.o. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu znacząco podwyższoną w porównaniu do wyrobów konkurencyjnych ochronę dachów przed odkształceniami mogącymi pojawiać się wskutek np. obficie zalegającego na ich powierzchni śniegu.

Jeżeli zatem interesuje Państwa inwestycja w profesjonalny szklany dach, montowany i projektowany od podstaw przez wyspecjalizowaną w tym zakresie firmę, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym personelem.