Ogrody zimowe Gorzów Wielkopolski

 

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe montowane przez nasze przedsiębiorstwo wyróżniają się wysoką jakością, trwałością i estetyką. Ogród zimowy to pomieszczenie wypełnione promieniami słonca, roślinnością oraz charakteryzujące się spokojną i relaksującą atmosferą. Może służyć jako pokój wypoczynkowy, część tarasu lub strefa relaksu.

Wykorzystujemy technologię konstrukcji nośnej uznanego i doświadczonego dostawcy, firmy TS Polska.

Wizualizacja aksonometrii ogrodów zimowych
Zdjęcie ściany przesuwnej

Ściany boczne jakie tylko chcesz!

Konstrukcja dachu i słupów (wraz z fabrycznymi odwodnieniami, zapewniającymi prawidłową eksploatację ogrodu zimowego) jest montowana przy budynku, na tarasie lub na balkonie. Szkielet ogrodu zimowego wykonamy specjalnie na życzenie klienta – dowolnej wysokości, z dowolnym dachem (prostym lub łamanym, jedno- lub wielospadowym). Ściany pionowe wypełniające konstrukcję zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie z wykorzystaniem dowolnego z proponowanych przez nas systemów. Mogą to być zarówno szklane witryny stałe, jak i coś bardziej wyszukanego – np. drzwi podnoszono-przesuwne HS, lekkie ścianki przesuwne, ściany harmonijkowe i inne. Ogranicza Cię Twoja wyobraźnia!

Ogrody zimowe Gorzów Wielkopolski – zielone otoczenie o każdej porze roku

Dla wszystkich miłośników roślin i spędzania czasu w ogrodzie, zima stanowi przykry okres, kiedy przyroda zamiera, a temperatura skłania do przebywania w domu. Specjalnie zaprojektowane ogrody zimowe sprawią, że nawet w najchłodniejsze miesiące mogą Państwo cieszyć się jasnym pomieszczeniem i towarzystwem zieleni. Nasze przeszklone konstrukcje wyróżniają się najlepszą jakością materiałów połączoną ze starannie przemyślanym efektem wizualnym. Obszerna przeszklona powierzchnia zapewni dostęp dużej ilości światła dziennego, dlatego Państwa rośliny będą się tam czuć doskonale. Jeśli więc interesują Państwa doskonale zaprojektowane i wykonane ogrody zimowe Baczyna koło Gorzowa Wielkopolskiego jest miejscem, gdzie można skorzystać z usług najlepszych specjalistów w tym zakresie. Posiadamy długoletnie doświadczenie, a nasi pracownicy, którzy wykonują ogrody zimowe stale uczęszczają na szkolenia z zakresu najnowszych technik ich tworzenia. Co ważne, nie korzystamy z usług podwykonawców, a nasz zespół sam zajmuje się projektem i montażem. Wszystko pod czujnym okiem inżynierów, nadzorujących cały proces wykonania.

Oferta ogrodów zimowych – poznaj nasze rozwiązania

Projekty aluminiowych ogrodów zimowych wykonujemy według uznania Klienta

  • metraż, wysokość oraz konstrukcja dachu (prosty, łamany, wielospadowy) będą dopasowane do Państwa potrzeb. Oferujemy takie systemy konstrukcji ścian, jak między innymi:
  • szklane witryny stałe,
  • drzwi podnoszono-przesuwane HS,
  • lekkie ścianki przesuwane,
  • ściany harmonijkowe.

Warto zaznaczyć, że do swoich projektów wykorzystujemy materiały znakomitego dostawcy, jakim jest firma TS Polska, która specjalizuje się w wykonaniu konstrukcji aluminiowych do ogrodów zimowych. Elementy dachu i słupów posiadają fabryczne odwodnienia, które są gwarantem wysokiej odporności na warunki zewnętrzne, takie jak wilgoć lub odkształcenia. Dzięki naszemu doświadczeniu powstają systemy trwałe i sprawdzające się przez lata. Nasze rozwiązania sprawdzą się zarówno do tworzenia ogrodów zimowych, jak i wyjątkowych, przeszklonych pergoli tarasowych.