Okna PVC Deceuninck Eforte

Eforte to innowacyjny system energooszczędnych profili okiennych opracowany z myślą o budynkach ze specjalnymi potrzebami energooszczędnymi. System 6-cio komorowych profili gwarantuje poprzez swoje doskonałe parametry termoizolacyjne najwyższy komfort użytkowania każdego budynku. Dzięki zastosowaniu Eforte przy produkcji okien energooszczędnych, można osiągnąć współczynnik izolacji termicznej wynoszący nawet Uf=0,95 W/m²K. W praktyce oznacza to znaczne oszczędności na ogrzewaniu, sięgające nawet 80% (w porównaniu do kosztów ogrzewania budynku z oknami starego typu), a co za tym idzie niebagatelny wpływ na ochronę naszego środowiska naturalnego.

Wizualizacja okna Eforte
Zdjęcie okna Eforte

Specyfikacja techniczna

Głębokość zabudowy 84mm: najwyższe parametry izolacji termicznej zapewniające znaczącą redukcję kosztów ogrzewania.

Technologia 6-komorowa: doskonała izolacja termiczna / wartość Uf=0,95 W/m²K. Oznacza to współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego na poziomie U=0,65 W/m²K.

Szklenie o grubości od 20 do 56mm: możliwość zastosowania bardzo szerokich pakietów szkleń o doskonałych parametrach izolacji termicznej i akustycznej


Dwuzaczepowa listwa przyszybowa: dodatkowa ochrona przeciwwłamaniowa


Montaż okuć: wieloletnia niezawodność i funkcjonalność / mocowanie okuć przez trzy ścianki


Rowek okuciowy 13mm: możliwość montażu specjalnych okuć antywłamaniowych

Sprawdzone okucia – wytrzymałe okno

Bardzo istotnym elementem każdego okna jest wykorzystywany przy jego produkcji system okuć. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, postawiliśmy na firmę Winkhaus – którzy od ponad 150 lat stawiają na jakość bez kompromisów i reprezentują najwyższy poziom zaawansowania technologicznego w branży. Dobre okucia to w Twoim oknie:

BEZPIECZEŃSTWO – system ryglowania okucia oparty jest na trzpieniach w kształcie ośmiokątnych grzybków. Standardowy poziom zabezpieczenia okna można w razie potrzeby w łatwy sposób podwyższyć do 1. lub 2. klasy odporności na włamanie.

WYSOKA JAKOŚĆ – wysoka jakość okuć dokumentują badania na ilości cykli otwarć i zamknięć przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi. Uzyskane certyfikaty dają pewność wysokiej trwałości i jakości okna, co pozwala nam na przedstawienie Państwu wieloletniej gwarancji na okna.

ESTETYKA – nowoczesny design okucia nadaje oknom atrakcyjny wygląd. Zaczepy ramowe oraz zawiasy nawiązują do najnowszych trendów wzornictwa przemysłowego.

MOŻLIWOŚĆ DODANIA FUNKCJI – okucie można łatwo rozszerzyć o dodatkowe funkcje. Niektóre elementy, które można zainstalować nawet w już użytkowanych oknach to m. in. blokada obrotu klamki, stopniowany uchył, dźwignie z przyciskiem, zatrzaski balkonowe.

Okucia Winkhaus