Drzwi aluminiowe Gorzów Wielkopolski

Aluminium pod wieloma względami przewyższa inne materiały tradycyjnie wykorzystywane do produkcji drzwi. To przede wszystkim wynik jego wysokich parametrów wytrzymałościowych, których nie jest w stanie osiągnąć ani drewno, ani PVC. Drzwi aluminiowe sprawdzają się więc dobrze w zastosowaniu wewnętrznym oraz zewnętrznym.

Różnorodne modele drzwi

Na naszą ofertę składa się kilka rodzajów drzwi wykonanych z aluminium. Obok standardowych, proponujemy modele podnoszono-przesuwne oraz przeciwpożarowe. Znajdują swoje zastosowanie zarówno w prywatnych domach, jak i budynkach użyteczności publicznej czy biurowcach. Aluminiowe drzwi wyglądają bardzo nowocześnie niezależnie od modelu. Wszystkie projektujemy według najnowszych trendów. Ponadto część z nich możemy zmodyfikować w celu dostosowania do potrzeb (np. zmienić typ wypełnień czy szyb). W ten sposób nasi klienci otrzymują drzwi, które z pewnością sprawdzą się w ich domu lub miejscu pracy.

Aluminiowe drzwi – zalety

Aluminium jest bardzo wytrzymałym materiałem. Wyróżnia się dużą odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, od wgnieceń aż po zarysowania. Dzięki temu przez bardzo długi czas zachowują swoje walory estetyczne. Są przy tym bardzo trudne do sforsowania. Drzwi aluminiowe z naszej oferty są wyposażone w zamki, zawiasy oraz samozamykacze uznanych producentów. W ten sposób zapewniają komfortowe użytkowanie.
Nie mniejsze znaczenie ma energooszczędność tego typu drzwi. Z pomocą sztywnych profili oraz przekładek tworzy się swojego rodzaju izolacja termiczna. Do tego dochodzą specjalne uszczelki z syntetycznego kauczuku. W efekcie drzwi wykonane z aluminium nie przepuszczają ciepła, co pozwala zachować optymalną temperaturę w pomieszczeniu. Wszystkie te elementy składają się na oszczędność energetyczną.

Proponujemy wyłącznie wysokiej jakości drzwi aluminiowe Gorzów Wielkopolski to miasto, w którym możemy zrealizować usługę montażu w jak najszybszym terminie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w razie jakichkolwiek wątpliwości. Służymy odpowiedzią na pytania oraz fachowym doradztwem.