Okna PVC Deceuninck Arcade

Arcade to systemy profili okiennych gwarantujących optymalne połączenie bardzo dobrych parametrów użytkowych oraz estetyki. Prosty, elegancki wygląd i funkcjonalność oraz bardzo dobry stosunek ceny do jakości zapewniają temu systemowi popularność.

5-komorowa konstrukcja profilu o głębokości zabudowy 71mm gwarantuje bardzo dobre parametry izolacyjności cieplnej. Okna z profili Arcade zdecydowanie wyróżniają nowoczesne, zaokrąglone linie. Są wyrazistym elementem elewacji i charakterystycznym detalem wnętrza. Różne kształty skrzydeł pozwalają dostosować okno do każdego stylu architektonicznego.

Profile Arcade są ekonomiczne, spójne i ponadczasowe. Występują w wielu różnych kolorach i dwóch wersjach skrzydła – półzlicowanym oraz prostym.

Wizualizacja profilu Arcade

Arcade znaczy „Klasyka”

Głębokość zabudowy 71mm: wysokie parametry izolacji termicznej umożliwiające redukcję kosztów ogrzewania

Technologia 5-komorowa: optymalna izolacja termiczna / wartość Uf=1,2 W/m²K. Oznacza to współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego U=0,87 W/m²K.

Szklenie o grubości od 8 do 47mm: możliwość zastosowania szklenia o wysokich parametrach termoizolacji i akustyki

Dwuzaczepowa listwa przyszybowa: dodatkowa ochrona przeciwwłamaniowa

Rowek okuciowy 13mm: możliwość montażu okuć antywłamaniowych

Sprawdzone okucia – wytrzymałe okno

Bardzo istotnym elementem każdego okna jest wykorzystywany przy jego produkcji system okuć. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, postawiliśmy na firmę Winkhaus – którzy od ponad 150 lat stawiają na jakość bez kompromisów i reprezentują najwyższy poziom zaawansowania technologicznego w branży. Dobre okucia to w Twoim oknie:

BEZPIECZEŃSTWO – system ryglowania okucia oparty jest na trzpieniach w kształcie ośmiokątnych grzybków. Standardowy poziom zabezpieczenia okna można w razie potrzeby w łatwy sposób podwyższyć do 1. lub 2. klasy odporności na włamanie.

WYSOKA JAKOŚĆ – wysoka jakość okuć dokumentują badania na ilości cykli otwarć i zamknięć przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi. Uzyskane certyfikaty dają pewność wysokiej trwałości i jakości okna, co pozwala nam na przedstawienie Państwu wieloletniej gwarancji na okna.

ESTETYKA – nowoczesny design okucia nadaje oknom atrakcyjny wygląd. Zaczepy ramowe oraz zawiasy nawiązują do najnowszych trendów wzornictwa przemysłowego.

MOŻLIWOŚĆ DODANIA FUNKCJI – okucie można łatwo rozszerzyć o dodatkowe funkcje. Niektóre elementy, które można zainstalować nawet w już użytkowanych oknach to m. in. blokada obrotu klamki, stopniowany uchył, dźwignie z przyciskiem, zatrzaski balkonowe.

Okucia Winkhaus